Nvidia laat weer 'mind blowing' cijfers zien

Deel deze podcast

Al zijn beleggers niet geïmponeerd

"Op een omzet van 30 miljard een winst van 16,6 miljard winst, dat is natuurlijk mind blowing" zegt Wilbert Aarts van Bond Capital Partners over de cijfers van Nvidia. "De groei wordt wel langzaam wat minder, maar de nieuwe Blackwell chip gaat in het vierde kwartaal tractie krijgen. De cijfers zijn gewoon bizar" Wim Zwanenburg van Stroeve Lemberger voegt daaraan toe: "Ze gaan ook nog eens voor 50 miljard eigen aandelen inkopen. Analisten hebben hun koersdoelen toch weer hoger bijgesteld. Nvidia zit in het hart van de AI-ontwikkelingen." Beide experts maken zich dan ook geen zorgen over de eerste schrikreactie van beleggers.

 

Salesforce

Softwarebedrijf Salesforce overtrof ook de verwachtingen. Salesforce heeft de winstverwachting voor de rest van het jaar verhoogd. Wilbert vindt het dan ook een interessant bedrijf om in de gaten te houden. Na een slecht ontvangen eerste kwartaal gaat het nu weer beter met het bedrijf.

 

Cijfers - Vragen - Tips

Verder bespreken we in de podcast onder andere de resultaten van HP en Delivery Hero. Ook de luisteraarsvragen komen aan bod en de experts geven hun tips. Wilbert tipt een multinational in de voedingsmiddelenindustrie. Wim tipt een Amerikaans softwarebedrijf dat sterk profiteert van de grote vraag naar chips. Geniet van de podcast!

Beluister de podcast hier

De volledige podcast beluisteren?

Neem een abonnement op BeursTalk Premium

  • Altijd en overal toegang tot extra, verdiepende podcasts
  • Wekelijkse columns van gerenommeerde experts
  • Toegang tot de Tips Tracker (performance van de tips van de BeursTalk Experts)

Word abonnee

Beurstalk


Ook op de hoogte blijven van het laatste nieuws van BeursTalk?
Voer dan hieronder je e-mail adres in.

Andere podcasts

Tesla verliest op drie terreinen
Tesla verliest op drie terreinen
De koers, de winst en de reputatie
24-04-2025
'Never sell ASML'
'Never sell ASML'
Ondanks matige ontvangst van de cijfers
17-04-2025
Beurzen maken een dollemansrit
Beurzen maken een dollemansrit
Beleggers dienen het hoofd koel te houden
10-04-2025
Trump zet de wereldhandel onder druk
Trump zet de wereldhandel onder druk
Een recessie ligt op de loer
03-04-2025